O NÁS

Naše společnost se zabývá a specializuje především Studnařské práce - Vrtané studny, průzkumné vrty, čerpací technika pro vrty a studny, úpravou a filtrací vody.

Déle také provádíme vrty pro Tepelná čerpadla a instalace Tepelných čerpadel IVT.

Na trhu se pohybujeme již 30 let.

Našimi prioritami je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník.

VRTANÉ STUDNY
A
HYDROGEOLOGICKÉ PRŮZKUMNÉ VRTY

Specializujeme se na vrtané studny. Tyto práce provádíme i na klíč od vyhledaní vody, zpracování potřebné dokumentace, zajištění potřebných povolení, provedení vrtných prací až po zavedení vody ke kohoutku, tak aby Vám tekla voda.  V tomto oboru máme již dlouholeté zkušenosti více jak 25 let. Vrtané studny realizujeme na základě potřebných povolení a na základě zpracovaných projektů a posudků, tak aby splňovali předepsané normy a úřady je schválily k používání. Jsme vybaveni moderní výkonnou technikou, tak abychom byly schopni si poradit i v nepříznivých geologických podmínkách a dílo zdárně dokončit. Spousty našich realizací vrtaných studní je i tam, kde jiné firmy nedokázaly dílo dokončit a odjely o nedovrtaného vrtu.

ČERPACÍ TECHNIKA
A
FILTRACE VODY

Další naší činností je návrh, prodej a instalace čerpací techniky a filtrace vody vč. příslušenství. Prodáváme a instalujeme pouze prověřené zboží s kterými máme zkušenosti. Tyto služby jsme v roce 2011 rozšířili o provoz e-shopu, díky čemuž jsme naše služby opět zdokonalili, tím že řešíme spousty problémů se zákazníky a dodavateli, zjišťujeme tak, kde nastávají nejčastější problémy, kterým se nyní snažíme vyhnout, tak aby měl zákazník co nejjednodušší a spolehlivý systém.

TEPELNÁ ČERPADLA IVT

Další naši činností je návrh, prodej a instalace Tepelných čerpadel IVT. Tepelná čerpadla IVT jsou jedničku na trh v České Republice, proto jsme se rozhodli spolupracovat právě s nimi.